Kõik pardale: uued töötajad, offline töökohad, erinevad riigid

Categories

Oktoober 2021

Eelmisel kuul tõime välja riikidel põhinevad andmefiltri suvandid, suure uute töötajate kategooria värskenduse ja jagatud ekraani lahenduse võrguühenduseta töötavate inimeste tagasiside kogumiseks.

Oletame, et teie asutuses töötavad koosteliini töötajad või jaemüügi töötajad, kes ei kasuta oma töös arvuteid ega nutiseadmeid. Mõnes tööstusharus võivad sellised rollid moodustada suure osa tööjõust. Sageli on sisekommunikatsioon nendega ühepoolne ja nõrk, neil ei ole ametlikke e-posti aadresse, töötelefone ega sülearvuteid. Samas on nad teie äri tugisambaks.

Moticheck aitab teil kuulata oma inimesi ka siis kui nende töökoht ei ole online. Meie jagatud ekraani lahendus põhineb kohapealsel tahvelarvutil, mis kogub vastuseid igapäevastele küsimustele. Ekraanil kuvatakse küsimus konkreetse üksuse töötajate jaoks. Vahetuse alguses või päeva jooksul saavad inimesed lihtsalt vajutada rohelist või punast nuppu, et näidata,  mida nad sel päeval selle konkreetse teema osas tunnevad.

Juhid ja personalipartnerid näevad Motichecki tulemuste töölaual osakonna või asukoha tasemel summeeritud vastuseid ja tagasisidet. Nii saate teada, mis paneb inimesi vastama pöial püsti või pöial alla poole.

Oleme loonud ka uusi funktsioone, et hallata meeskondi mitmes riigis. Globaliseerumine,  praegused  liikumispiirangud ja uued tööviisid sunnivad tööandjaid looma ja juhtima rahvusvahelisi meeskondi.

Motichecki töölaud aitab teil mõista, kuidas teie globaalsed meeskonnad töötavad, filtreerides tulemusi riikide kaupa. Valige näiteks USA ja näete selle riigi tagasisidet erinevates kategooriates ja ajavahemikes. Saate võrrelda riike  üksteisega ja hinnata inimeste tööelu kogemust konkreetses tiigis  kogu organisatsiooni või osakonna suhtes.

Uute töötajate toetamiseks oleme uuendanud oma uut töötajate pardale toomise funktsiooni. Toome eraldi välja uute inimeste tööle asumise kogemuse erinevates aspektides ja anname juhile tagasisidet ning kindlustunnet.  Uute töötajate kogemus visualiseeritakse Motichecki töölaual vaid juhtidele, et juhid erinevtel tasemetel teaksid, kuidas organisatsioon üldiselt oma uusi liikmeid tervitab.

Inimesed tunnevad end tänu Moticheckile rohkem kaasatuna ja olulisemana!