Suunatud ad hoc tagasiside ja mobiiliäpi uuendused

Categories

Rohkem fookust meeskondadele.

August 2021

Paljud teist on otsinud viise, kuidas koguda kiiret tagasisidet organisatsioonis teatud tiimidelt, üksustelt või rollidelt, pärast mõnd koolitust või algatust. Näiteks tegite   juhtimiskoolituse oma asutuse kesktaseme juhtidele ning mõtlete nüüd, kas osalejad on valmis neid teadmisi oma igapäevatöös rakendama? Või on keegi välja pakkunud huvitava idee, mida soovite oma meeskonnaliikmete peal testida?

Moticheck võimaldab küsida ad hoc küsimusi teie organisatsioonis valitud osakondadelt või töötajate segmentidelt. Lahenduse administraatorina saate hõlpsalt sisestada küsimuste tekstid, valida saatmise kuupäeva ja küsimuse saava töötajate grupi või osakonna. Nimetatud grupp inimesi saab ad hoc küsimuse oma igapäevases küsimuste voos ning tulemused on kohe näha statistilises ülevaates.

Tõenäoliselt olete juba proovinud ja teate, et Motichecki küsimustele on kõige mugavam vastata mobiiliäpis. Oleme teinud mobiiliäppe veelgi käepärasemaks nii iOS -is kui ka Androidis. Laadige rakendused julgelt alla Google Playst ja App Store’ist.

Motichecki platvormi värskendused hõlmavad lisaks ka:

  • statistilise ülevaate kiiremat laadimist,
  • paremat navigeerimist abi tekstide juurde,
  • täiustatud e-posti disaini Outlooki klientidele.

Moticheck on uudne tööriist tagasiside kogumiseks organisatsioonis. Lisaks on selle kasutamine lihtne ja huvitav!