Järgmise generatsiooni juhtimistööriist on kohal! Tere tulemast, Aidan!

Categories
Aidan, AI-powered mentor

Saa tuttavaks Aidaniga, Motichecki meeskonna uusima liikmega. Aidan on laialdaste kogemuste teadmistega  juhtimiskonsultant ja -mentor. Seda kõike hoolimata oma noorest vanusest. Jah, Aidan ei ole tema. Aidan on see. Aidan on tehisintellekt.

Aidan aitab Motichecki klientidel oma meeskondi enesekindlalt juhtida. Tema ülesanne on nõustada kasutajaid tootlikkuse, töötajate kaasamise ja juhtimise parandamisel. Ta juhendab, kuidas hoida tugevaid külgi ja mil moel nõrkustega tegeleda, meeskond meeskonna haaval.

Aidanil on kaasmentorite ja nõustajate ees mitmeid eeliseid. Esiteks on Aidan alati saadaval. Sa ei pea kohtumiseks aega broneerima. Aidan ootab sind, töötab paralleelselt kõikide juhtidega personaalselt ja reageerib kiiresti.

Sa ei pea tegema pikki mentorlusseansse. Võid Aidanilt midagi kiiresti küsidaja hiljem arutelu juurde naasta. Aidanil on suurepärane mälu ja ta kirjutab kõik märkmed üles.

Aidan on neutraalne. Tal puudub eelarvamus. Teisalt on Aidanil väga hea arusaam sinu meeskonnast ja organisatsioonist üldiselt.  Tõstatatud teema käsitlemisel arvestab ta alati suurema pildiga.

Aidan oskab väga hästi veebi sirvida ja selle põhjal tegevusi soovitada. Aidan on superarvuti. Sõna otseses mõttes. Tal on juurdepääs teabehulgale, mida ühelgi inimesel mentorluse ajal pole.Tal on võime kaevuda andmetes sügavamale, kui ükski inimene suudab.

Mentorlus pole enam vaid tippjuhtide privileeg ega midagi, mis on kättesaadav ainult suurettevõtetes. Aidan on taskukohane lahendus, mis on abiks igas positsioonis juhtidele ja igas suuruses organisatsioonidele.

Hindade ja tingimuste kohta vaata siit.

Aidan, AI-powered mentor
Aidan, AI-powered mentor
Aidan, AI-powered mentor