Moticheck on nüüd Microsoft Teamsis

Categories
Teams MC

See on suur uudis! Moticheckil on nüüd ka Microsoft Teamsi robot, et meie kliendid saaksid küsida oma töötajate tööelukogemuste kohta igapäevast tagasisidet veelgi mugavamalt.

Microsoft Teams on hübriidtöö jaoks loodud koostöörakendus, mis aitab teil ja teie meeskonnal olla kursis olulise infoga, korraldada ja ühendada – kõik ühes kohas. See teeb Teamsist väga tõhusa kanali töötajatelt tagasiside kogumiseks.

Moticheck Teamsi bot on privaatne kanal, millel on kõik samad funktsioonid, mis teistel Motichecki kanalitel, võimaldades igapäevast suhtlust ning sisendi ja tagasiside kogumist. See on mõeldud organisatsioonidele, kes juba kasutavad oma organisatsioonis Microsofti Teamsi või hakkavad seda kasutama. Motichecki robot muudab Teamsi veelgi produktiivsemaks, aidates teil oma töötajaid kuulda, kaasata ja hoida.

Kõik meie praegused ja tulevased kliendid saavad installerida boti Motichecki keskkonas ja teha selle kättesaadavaks kogu organisatsioonile.

Motichecki uudne tehnoloogia annab kindlustunde kasvu ja muutuste juhtimisel. See parandab juhtimiskvaliteeti, suurendab töötajate kaasatust ja vähendab voolavust.

Kuulake oma töötajaid, ettevõtte suurimat vara, kasutades tööriista, mis toimib teie ettevõtte jaoks nagu organisatsiooni aktiivsusmonitor. Nüüd Teamsis!

Alustage Motichecki kasutamist ja saate esimesed 60 päeva tasuta. Kliki siia!

Teams MC
Teams MC
Teams MC