Moticheck annab 2023. aasta Euroopa Innovatsiooniakadeemia programmis hoogu 700+ osalejale ja arvukatele mentoritele!

Categories
European Innovation Academy

Moticheck teatab uhkusega koostööst maineka Euroopa Innovatsiooniakadeemia (EIA) programmiga, mis toimub 16. juulist 4. augustini Portos, Portugalis.

See programm on üks silmapaistvamaid startup-festivale kogu maailmas, mis kaasab tudengeid paljudest eri riikidest.

Euroopa Innovatsiooniakadeemia on ennast tõestanud end tehnoloogia- ja ettevõtlushariduse valdkonna liidrina. Omades partnerlussuhteid selliste tuntud institutsioonidega nagu Stanfordi ülikool, U.C. Berkeley ja Google, pakub see Eestist alguse saanud initsiatiiv mitmekülgseid haridusprogramme.

2023. aasta programmis on Moticheck keskses rollis, kogudes oma monitooringuplatvormiga tudengitelt ja mentoritelt igapäevast tagasisidet viies erinevas kategoorias. Nagu tavaliselt, on tulemused Motichecki kaudu veebis koheselt kättesaadavad, võimaldades kõigil osalejatel tulemustest ja tagasisidest kasu saada.

Lisaks on meil hea meel ühineda ligikaudu 75 mentoriga, kes juhendavad osalejaid 2023. aasta programmi jooksul. Motichecki tegevjuht Martin Rajasalu kannab programmi lõppedes kaks päeva riskikapitalisti mütsi, pakkudes nõu investori seisukohast. Programm kulmineerub 4. augustil tavapäraste startup pitchi esitlustega. Ootame põnevusega seda erakordset sündmust!

Euroopa Innovatsiooniakadeemia ja ürituse kohta lisateabe saamiseks külastage EIA saiti siin.

European Innovation Academy
European Innovation Academy
European Innovation Academy