Juuni 2021 uuendused

Categories

Seekord oleme tegelenud tagasiside funktsionaalsuse parandamise ja regulaarse aruandlusega. Suurim edasiminek meie kasutajate jaoks on mobiilirakenduste käivitamine.

  • Oleme integreerinud tagasiside küsimuste kaartidesse. Kaardil on nüüd oranži mulliga ümbriku ikoon, mis näitab, kas küsimusele on lisatud kommentaare. Lihtsalt klõpsake seda ja kaardil kuvatakse selles meeskonnas sellele küsimusele antud tagasiside. See funktsioon näitab rohkem infot ilma, et peaks lehel üles-alla kerima.

  • Nüüd saavad juhid ja administraatorid näidata, et nad on märganud töötajate kommentaare. Juhid saavad märkida teha kommentaari taha linnukese ja anda inimestele teada, et tagasisidet on märgatud. Pärast klõpsamist muutub linnuke roheliseks. Nüüd teate, kas keegi on teie kommentaari näinud ja on võtnud selle edasiseks tegevuseks.

Regulaarsed igakuised kokkuvõtted

  • Kõik juhid saavad igakuise kirja, milles on lühike ülevaade meeskonna hiljutistest arengutest ja tagasisidest. Nii saavad juhid hõlpsasti lugeda lühikesi memosid meeskonna käekäigust ja ühe klõpsuga juurdepääsu täielikule tulemuste ülevaatele. 

IOS- ja Android-rakendused

  • Nüüd on küsimustele vastamiseks ja tagasiside andmiseks rohkem võimalusi. Oleme käivitanud rakendused nii Android-telefonidele kui ka tahvelarvutitele ning iPhone’ile ja iPadile. Rakendus integreerib töölaua täieliku funktsionaalsuse, sealhulgas tulemused ja haldustööriistad. Allalaadimiseks klõpsake
  • Google Play
  • Apple Store’i