Uued võimalused: kujundage Moticheck oma organisatsiooni nägu

Categories
your culture, your Moticheck

Tänapäeva kiiresti arenevas töömaailmas on iga organisatsiooni jaoks esmatähtis töötajate kogemuste mõistmine ja täiustamine. Tere tulemast Motichecki – mitmekülgsesse töötajate kogemuste kaardistamise ja juhtimise süsteemi. See pole lihtsalt järjekordne tarkvara. See on tööriist, mis on kohandatud teie organisatsiooni väärtuste ja vajadustega.

Teie logo, teie keskkond

Motichecki platvormile ja meilidele on võimalus lisada oma organisatsiooni logo ja vahetada seda nii tihti kui vaja. See ei ole ainult kosmeetiline muudatus, vaid aitab luua terviklikuma keskkonna ja suurendada seotust oma brändiga. Olgu selleks näiteks teie ettevõtte logo, hüüdlause või mõni muu konkreetse projekti või algatusega seotud brändi tunnus või sümbol, kinnistamaks brändi tuntust ja identiteeti ka Motichecki platvormil.

Personaalne ja organisatsioonikeskne sisu loob küsimustele sügavama tähenduse

Organisatsioonide ootused on erinevad ning seetõttu võimaldab Moticheck standardkategooriatesse lisada oma küsimusi ja luua täiesti uusi kategooriaid. See aitab muuta küsimustikud veelgi fokusseeritumaks ja tagada, et kogutavad andmed annavad suurt lisaväärtust ja detailsema sisendi teie organisatsiooni väljakutsete lahendamiseks.

Valige Motichecki kataloogiküsimuste seast need, mis täidavad kõige paremini teie eesmärke ja välistage teised, mis seda ei tee. Lisage uusi küsimusi Motichecki valdkondadesse või koostage oma valdkonna küsimused, lähtudes näiteks oma organisatsiooni väärtustest või tegevusaladest.

Moticheck teeb igapäevase automaatse tagasiside kogumise hõlpsaks ja võimaldab vajadusel kiirelt fookust muuta.

Kiire reageerimisvõimalus: ad hoc küsimuste moodul

Kas soovite koguda kiiret tagasisidet konkreetse teema osas või mõnelt kindlalt meeskonnalt? Motichecki ad hoc küsimuste moodul võimaldab seda teha. Esitage konkreetsed küsimused valitud meeskondadele kindlaksmääratud kuupäeval. See kiire reageerimise lahendus on suurepärane võimalus lahendada ootamatult esile kerkinud probleeme, koguda õigeaegselt tagasisidet või küsida sisendit enda jaoks olulistel teemadel.

Dünaamiline meeskondade kaasamine

Organisatsioonid on dünaamilised ja samuti muutuvad ajas ka vajadused. Motichecki abil saate vastavalt vajadusele süsteemis meeskondade staatust aktiveerida ja deaktiveerida. See paindlik funktsioon tagab, et Moticheck areneb koos teie organisatsiooni struktuuriga, võimaldades teil keskenduda õigel ajal õigetele inimestele.

Põhjalikumad võrdlused koos lisatunnustega

Kujutage ette, et saate võrrelda erinevate töötajagruppide kogemusi, olgu selleks siis näiteks praktikandid või osalise tööajaga töötajad. Lisaks ametirollide või staažitasemete järgi eristamisele, saab uue funktsiooni abil tähistada töötajad lisatunnustega. See võimaldab eristada konkreetseid töötajagruppe ja nendega seotud andmeid, neid põhjalikumalt analüüsida ning teha selle põhjal tõhusamaid juhtimisotsuseid.

Kohandatud süsteemi eelised: asjakohasus ja kaasatus

Isikupärastatud süsteemid on köitvamad. Kui töötajad tunnevad, et nende kasutatavad tööriistad lähtuvad nende vajadustest, on nad tõenäoliselt altimad küsimustele vastama, andes juhtidele täpsemat ja sisukamat tagasisidet. Organisatsiooni jaoks aitab kvaliteetsem ja asjakohasem info langetada õigemaid otsuseid ja parandada töötajate heaolu.

Muudke Moticheck teie ettevõtte nägu – Moticheck annab teile võimaluse luua süsteemi, mis peegeldab ja toetab teie organisatsiooni kultuuri. Arendage töötajakogemust ning kaasake oma inimesed tööelu arendamisesse, et kasvaks rahulolu ja seeläbi ka tootlikkus.

Võtke meiega ühendust, et leida parimad võimalused Motichecki isikupärastamiseks.

 

Sarnased postitused

Kliendi lugu: Õnnelik ja rahulolev töötaja on eduka organisatsiooni südametukse

Tööheaolu ega -kultuuri teenusena sisse ei osta. Kes vastutab?

Ideid, kuidas organisatsioonis innovatsiooni toetada

your culture, your Moticheck
your culture, your Moticheck
your culture, your Moticheck